Back to Question Center
0

Semalt: Sırt Hat Teknikleri Olmayan E-Mail Pazarlaması

1 answers:

E-posta pazarlama söz konusu olduğunda siyah şapka çizgisini geçmekten kaçınmak önemlidir. Bazı SEO uzmanları, diğer tecrübesiz pazarlamacılar bile nasıl bir sonraki seviyeye geçeceklerini bilmiyorlarsa şartlarını ve koşullarını belirlemişlerdir. Online güvenliği sağlamak için akılda tutulmesi gereken Igor Gamanenko'nun Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi tarafından sunulan beş nokta vardır.

Craigslist'i Kaçının:

İnternette başarı sağlamak istiyorsanız, craigslist'i kullanmaktan kaçınmak zorunludur. Craigslist, siyah şapka SEO uzmanları ve e-posta pazarlamacılar için cazip bir hedef olsa da, yasadışı bazı faaliyetlerde bulunulduğunda sizi mahkemeye sürükleyebilecek bir avukat ekibiniz var.

Milyonlarca doğrulanmış hesaplar üretebildiğiniz ve bol miktarda IP adresiniz olduğu sürece craigslist'e asla meydan okumamalısınız arama motorlarına bildirebilirler. Bazı yasadışı faaliyetlere katılmadan sitenizin sıralamasını iyileştirdiyseniz mutlu olmalısınız.

Anonim insanlardan kurtulun

Radarın denizden çıkartın

Bilinmeyen sunuculardan veya Hindistan veya Rusya gibi ülkelerden çok sayıda e-posta göndermek için yapılan talepin sizin için sorun yaratabileceğini söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle müşterilerinize veya geniş bir insan listesine e-posta gönderirken bu ülkelerin IP adreslerini kullanmamalısınız. IP adresini gizleyerek, kimsenin sizi kandırmasına veya size herhangi bir şantaj yapmamasına izin vererek karadan uzaklaşmalısınız.

Çok acıklı aptallık (VPS)

Gereksinimlerinize dayalı olarak bir VPS sunucusu veya özel bir sunucu kullanmak harika. İş dünyası ve sosyal medya pazarlamacılarındaki ve dijital pazarlamacılardaki hemen hemen tüm insanlar, tanıtım amaçlı olarak e-postalar gönderirken VPS'yi veya adanmış sunucuları kullanmaktadır. Siz onlardan biriyseniz, internet üzerinde sizin ve işletmeniz için sorunlar yaratacağı için, kara posta e-posta pazarlamasına katılmamalısınız.

Sonuç

Siyah şapka e-posta pazarlamasının yalnızca birkaç gün boyunca kullanılabileceğini unutmamalısınız. Ancak bununla birlikte, herhangi bir olasılık üretemezsiniz ve çevrimiçi işinizden çok kazanamazsınız. Siyah şapka e-posta pazarlama teknikleri güvenilir değildir ve başarı garanti edilemez. Bu nedenle beyaz şapka e-posta pazarlama ve sosyal medya becerilerine son derece dikkat etmelisiniz. Biraz zaman alacak, ancak sonuçlar fantastik ve bir ömür boyu. Hem küçük hem de büyük işletmeler için beyaz teknikler tercih etmek zorunludur ve online cezalandırılmasını istemiyorsanız siyah şapka çizgisini geçmemelidir.

November 24, 2017
Semalt: Sırt Hat Teknikleri Olmayan E-Mail Pazarlaması
Reply