Back to Question Center
0

Semalt Payları Mobil Site Performansını İyileştirmek İçin SEO Önerileri

1 answers:

Cep telefonları yavaş yavaş birincil İnternet aracı olarak masaüstlerini değiştiriyorerişim. Araştırmalar, mobil web erişiminin 2017 yılına kadar% 36.54 'ü aştığını gösteriyor. Telefonlar, çoğu web sitesi trafiğinin% 4'ünden fazlasını kapsıyor.Ayrıca, Google, bir web sitesinin mobil sitesinin yanıtının Google'ın peşinde sıralama üzerinde etkili olacağını açıkladı."Mobilegeddon" güncelleme 2017.

Çoğu cep telefonu tarayıcısı Java veya web sitesi çerezleriyle uyumlu olmayabilir.Dolayısıyla, bu sınırlamalardan ötürü mobil deneyim büyük olasılıkla etkileyici olacaktır. Olarak cep telefonu kullanımını göz önüne alındığındaİnternet pazarlamacılar için temel, akıllı telefon kullanıcıları içeren özel niş var. Bu trafik bölümünü almak isteyenlertelefonlarda masaüstlerinden daha hızlı yüklenebilen mobil dostu web siteleri oluşturmanız gerekir.

Uzman Semalt Dijital Hizmetler, Jason Adler, mobil sitelerin geliştirilmesini geliştirme konusunda şu ipuçlarını önerir.

1. Mobil site entegrasyonu sonradan düşünülmemeli

Mobil cihazlara yanıt veren bir web sitesi hazırlamak birincil olmalıhedef. Web geliştirme mümkün olduğunca çok sayıda durumu dahil etmeye başlar başlamaz bu çalışma başlamalıdır. Bunu hatırlabir akıllı telefondan gelen ziyaretçilerin büyük olasılıkla bir masaüstü bilgisayardan daha fazla gelir.

2. Basit bir site tasarımı

Mobil web siteniz birden çok mobil cihazda tıkınma olmadan sorunsuz bir şekilde çalışmalıdır.platformlar ve tarayıcılar. Sadelik dönüşümün anahtarıdır..Ziyaretçilerin aradığı içeriği bulmalarını sağlamak için yeterince akıllıca olur.sitenizi yükler tamamlamaz. Güvenliği de geliştirmeyi unutmayın. Çoğu siber saldırı, güvenlik açığı bulunanbu mobil sitelerde olabilir.

3. Öncelikli içeriği en üste koy

Bir mobil cihazda kaydırma, özellikle yavaş bağlantılarda genellikle telaşlıdırhızları. Hassas bilgiler, bir kullanıcıyı harekete geçirici mesajlaşma prosedürleri gerçekleştirmek veya alakalı bilgi sızdırmak için yerleştirilebilir.Düşük öncelikli içerikle başlamak, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek yerine ziyaretçilerini kaybedebilir.

4. Kullanıcılarınızdan geribildirim isteyin

Web sitenizi kullanan insanlarla düzenli bağlantı iyi bir alışkanlıktır.İnsanlar için kurulmuş bir web sitesi çeşitli sektörlerde ilerleme kaydetmek için geribildirimine bağlı.

5. Bant genişliği için optimize etme

Geliştiriciler, tahsis edilen bölgeye hızlı yanıt vermek için mobil siteleri optimize etmelidirBant genişliği. Mobil web sitesi için mevcut olan kaynaklar, sayfaları yüklemek için en az yer kaplamalıdır.Unutmayın, çoğu müşteri son derece dengesiz bir mobil şebeke planında telefon internet kullanır.

6. İyileştirmelere açık olun

Sıfırdan iyi bir kullanıcı arabirimi oluşturmak zordur. Bir çevreyi beslemek için yaratıcıdır.Mevcut ve yeni özelliklerde sürekli deneme ve iyileştirme. Düzenli iyileştirmeler yapmak, düzeltmeye yardımcı olabilir.böceklerin yanı sıra web sitesinin tepkisini de arttırıyor.

Mobil site performansınızı optimize etmek, düşünülmesi gereken çok önemli bir faktördür.Bir web sitesi tasarlarken. İyi bir mobil site, sıralamayı etkilemekle kalmaz, aynı zamanda müşterilere etkileyici bir göz atma imkanı verirDolayısıyla, dönüşümü destekleyen deneyim. Yukarıdaki ipuçlarını izleyerek, mobil cihazlarla dostça yanıt veren bir web sitesi hazırlamak mümkündür.akıllı telefon kullanıcıları için arayüz. Mobil sitenin iyileştirilmesi sitenin genel performansı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir vebirinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olun.

November 22, 2017
Semalt Payları Mobil Site Performansını İyileştirmek İçin SEO Önerileri
Reply