Back to Question Center
0

İçeriğin Yeniden Kullanılmasına İlişkin Semalt İpuçları

1 answers:

Bir web sitesi için yeni içerik oluşturmak, SEO varlığını güvence altına almanın bir yoludur.Aynı zamanda, eski içeriği yeniden biçimlendirmek, SEO sıralamanızı artıracaktır. Bununla birlikte, eski bir içeriğe taze bir boya katÖzellikle ne ile başlayacağınızı bilmiyorsanız, zor bir görev olabilir.

önde gelen uzmanı Semalt Dijital Hizmetler, Frank Abagnale, içeriği başarılı bir şekilde yeniden amaçlamak için düşünülmesi gereken önemli faktörleri açıklıyor.

1. HTML5'i kullanma -->

1. Daha önce yapılmış reklam kampanyalarının tüm verilerini kurtarın. Hepsini alıyorveriler, önceki SEO taktiklerine odaklanmanıza yardımcı olabilir. Bu tecrübeye dayanarak, kullanmanın etkinliğini artıracaksınızpazarlama için en uygun kanalı seçerek özel anahtar kelimeler. İşletmeleri analiz etmenize yardımcı olabilecek birçok otomatik araç vardıruzun bir süre metrikler. Veriler, firmanızın performansı ile ilgili temel bilgilerdeki en önemli unsurdur.

2. Duyarlı Tasarım -->

2. Müşteri segmentasyonu zorunludur. Seçtiğiniz içerik,Etmeye çalıştığınız hedef yansıtıyoruz. Hedef nişinize odaklanmak, reklam kampanyaları hedefine ulaşmada yararlı bir faktördür.Segmentasyon, mümkün olan tüm platformlarda kitlenize ulaşmada güçlü bir araç olabilir. Çoğu durumda, insanlar scamming araçlarından muzdariptrafik edinmede hızlı sonuçlar verme sözü. Ancak, müşteri segmentasyon hesabına dahil değildir. Yeniden kullanım, özel nişini başarılı bir şekilde öğrenerek bu sorunu çözmenize yardımcı olabilir.

3..Kognitif Uyuşukluk -->

3. Duyarlı bir kullanıcı arabirimi oluşturmak, bir diğer önemli hususturiçeriğin yeniden kullanımı. Ziyaretçilerin web sitesinde odaklanmaya devam etmesi üzerinde olumlu bir etkisi vardır;seyirci. UX, web sitesinde gezinmeyi ziyaretçiler için rahat kılan öğeleri değerlendirir. Web tasarımıyla ilgisi çok fazla.Hem de. Kullanıcı Arayüzü tekniklerinin kompleksi, aramayı eylem düğmelerine belirli bir yere yerleştirmenin gerekliliğine inanıyorWeb sitesinde yer. UX tasarımcılarının web sitesine ne kadar etkileşimli yaklaştığını seçtikleri, daha olası kullanıcı sunmak istediğiniz mesaja tepki gösterecektir.

4. Anahtar Kelimeler Uygulama -->

4. Okuyucular hakkında bilgi toplayın. Tepkiler ve geribildirimmevcut okuyucular, müşteri memnuniyeti perspektiflerini tahmin etmenize yardımcı olacaktır. Bireysel görüş ve görüşlerin olmasını isteyebilirsinizbu yüzden gerekli düzenlemeler için faydalı olacaktır. Sonuçta, web sitesi izleyicilerin istediği şeylerle ilgilidir. Bazılarına ulaşmakBu kullanıcılar, gelecekte hangi fikirleri dahil etmeniz gerektiğine ilişkin gerekli bilgileri edinme biçiminde büyük avantajlardan yararlanırlar.kampanyaları.

5. Bazen, daha eski içerik geleceğin yaratılması için ilham kaynağı olabiliriçeriği. Daha eski içeriğe dönmek için adil bir süre harcayın. Hepsi o kadar yararlı olamaz. Ancak, iyi bir içerik geliştirmekstrateji, daha önceki materyalleri ele alır ve reklam kampanyalarını tasarlarken yardımcı olabilir. İçerik, yenilenen tarihlere sahip olmalıdır.Bu basit adımları izleyerek, eski içerik her zaman yeşil kalacaktır. Ayrıca, eski içeriği tamamen bir şeye dönüştürmek de mümkündürFarklı.

Yayıncıların amacı, içeriğin önemini korumaktırve görünürlük, zaman zaman eski içeriğe dönmek birçok nedenden dolayı önemlidir. Ana nedeni, eski içeriğin yeniden biçimlendirilmesidirSEO sıralama sonuçlarını arttırmanıza yardımcı olabilir. Bir önceki geribildirimi yok saymak büyük bir hatadır, bu da birçok çaba gösterebilir. Bu nedenle,eski içeriğin yeniden biçimlendirilmesi, yukarıda belirtilen özelliklere ihtiyaç duyar.

November 22, 2017
İçeriğin Yeniden Kullanılmasına İlişkin Semalt İpuçları
Reply