Back to Question Center
0

Black Hat SEO Nasıl Tehlikeli? Semalt Uzman Endişeleri

1 answers:

Çeşitli yöneticilerin arama motorlarında sitelerinin sıralamalarını iyileştirmek için siyah şapka SEO teknikleri kullandıklarını biliyoruz. Arama motorlarının üst kısmına ulaşmak için çok sayıda yöntem kullanıyorlar ve kötüye gidiyorlar.

Buradaki Semalt 'dan üst düzey bir uzman olan Igor Gamanenko, internette web siteniz için iyi sıralama elde etmek için siyah şapka SEO'yu tanımanın bazı ipuçlarını verecek.

Blackhat SEO

Blackhat SEO, arama motoru trafiğini oluşturmak için yasadışı bir tekniktir. Bir çok bağlantı oluşturulur ve çapa metinleri Google kurallarına ve düzenlemelerine karşı geliştirilir. Siyah şapka SEO teknikleriyle uğraşıyorsanız web siteniz arama motorları tarafından yasaklanacaktır. İnternet cezalandırmak için cezalandırılmış olmanız ve bir çok sorunla yüzleşmeniz gerekebilir. Bu web sitelerindeki makaleler düzenli kalmadan yazılır. Satırlarında çok fazla yazım ve dilbilgisi hatası var ve anahtar kelimeler burada ve yerde kullanılıyor. Bu arada, bazı SEO uzmanları, syndiq8.com ve blachhatseo.com gibi müşterilerini kandırmak için siyah şapka SEO'yu kucakladı. Bu şirketlerin herhangi birinin hizmetlerini kullanıyorsanız, istediğiniz sonuçları eldemeyebilirsiniz.

İnternet kullanıcısının tümünün e-posta spam'i yaşadığı doğrudur. Kafa karıştırıcı mesajlar ve eklerle e-postalar alıyoruz. Bu e-postalardan kaçınma önemlidir. Artı, asla ekleri tıkamamanız gerekir. Anahtar kelime spamlama, arama motoru spam ve makale spam, siyah şapka SEO üç önemli tekniklerdir.

Tüm SEO kötülük değil

Arama motorları keskin bir şekilde beyaz şapka SEO veya siyah şapka SEO yaptıklarını gözlemleyin. Web sitenizin sıralaması, şimdiye kadar kullandığınız stratejilere bağlıdır. Zayıf yönlerini ele almak ve işinizi internet üzerinden geliştirmek istiyorsanız siyah şapka SEO'dan kurtulmanız önemlidir. Blackhat SEO, sitenizin sıralamasını artırabilir, ancak arama motorları gün içinde sitenizi yasaklayıp cezalandırırken, size uzun süre fayda sağlayamaz.

İyi web sitelerini ve kötü web sitelerini ayıran arama motorları değildir. Çalıştığınız sektör, deneyimli web sitesi tasarımcısı , pazarlamacılar ve sosyal medya kişileriyle doludur. Hukuki işlerde olan kişilerle iletişime geçmek isteyebilirsiniz. SEO hem karanlık tarafı hem de parlak tarafı olduğu için kötü değildir. Karanlık taraf, siyah şapka SEO yaptığınızda beyaz yan şapka SEO teknikleri seçtiğiniz zamandır.

Siyah şapka SEO tekniklerine katılanlara, büyük ölçüde bunlardan kaçınmalarını öneriyoruz. Bunun sebebi, çabalarının sonuçsuz kalacağı kanıtlanacaktır. Web siteleri iyi bir arama motoru derecesi elde edemiyor ve herhangi bir olasılık üretemiyor.

Etik olmayan uygulamalar

Siyah şapka SEO uzmanları etik dışı ve yasadışı uygulamalarda yer almaktadır. Ancak arama motorları tarafından cezalandırılan ve yasaklanan web sitelerinin siyah şapka olmadığını hatırlamalısınız. Bazen işadamları, sitelerine en çok ne tür stratejiler uygulayacaklarını anlamıyor.

November 24, 2017
Black Hat SEO Nasıl Tehlikeli? Semalt Uzman Endişeleri
Reply