Back to Question Center
0

Black Hat Pazarlama Ve Neden Önlemek Önemlidir - Semalt'tan Uygulama

1 answers:

Black Hat SEO en tehlikeli pazarlama tekniklerinden biridir. Anahtar kelimeleri doldurmak, bağlantıları ve takipçileri satın almak, makaleyi döndürmek ve reklamlarınızı tıklamak, arama motorlarına asla izin verilmemektedir. Ne yazık ki, bir sürü webmaster siyah şapka SEO'da yer alıyor ve sitelerinin cezalandırılacağını veya Google, Bing ve Yahoo tarafından yasaklanacağını bile bilmiyor.

Semalt uzmanı Michael Brown, sürekli olarak istenmeyen e-postalar alıyor ve sosyal medya arkadaşları tarafından kandırılıyor olmanız durumunda, pazarlama stratejilerinizi değiştirmenin zamanı geldiğini belirtiyor. Devre dışı bırakmaları veritabanından veya web sitenizin ana sayfasından çıkarmayı reddederseniz, Federal Ticaret Komisyonunun kurallarına ve düzenlemelerine aykırı davranılacaksınız.

Naif Olma

Eğer naif değilseniz, internette başarı elde edemezsiniz. Siyah şapka SEO stratejileri ve sosyal medya taktikleri, arama motorlarını ve Facebook'u profillerinizi engellemeye yönlendirebilirken, sürekli siyah şapka SEO stratejileri uygularsanız, barların arkasına konacak şansınız vardır. Neden daha iyi beyaz şapka SEO ve mükemmel bir arama motoru sıralaması almak için gelişmiş bir yol tercih. E-posta pazarlamasını çevreleyen şartları ve koşulları öğrenin ve onlara büyük bir dikkatle uygulayın.

Craigslist Hasatından Kaçının

Craigslist hasatını büyük ölçüde önlemek önemlidir.Çeşitli SEO uygulayıcıları, işletmelerinin sağlam ve güçlü arama motoru optimizasyonu teknikleri olmadan çevrimiçi hayatta kalamayacağını bilirler.Craigslist ideal bir hedef gibi görünüyor, ancak internette itibarınızı kaybedebileceğiniz için hedeflemiyormuşsunuz gibi yüzlerce ila binlerce sayfa her gün dizine eklenir ve arama motorları kimin craigslist'i hedeflediğini çabucak değerlendirebilir. Bu craigslist'in ayrılmış bir ekibi olduğunu unutmamalısınız. tüm yasal sorunları çözmek için orada bulunan avukatlar, dolayısıyla onları hedef almayı bırakmalısınız.

E-posta Listelerini Satın Almayın

Siyah şapka SEO ile ilgilenen birçok kişi, farklı satıcılar ve marketlerden gelen e-posta listelerini satın alır. İnan bana, bu iyi bir uygulama değildir ve internette sitenizi mahvedebilir. Dolayısıyla, maliyeti ucuz olduğunda bile e-posta listelerini satın almayı önlemek önemlidir. Bunun yerine, insanlara yasal yollarla bültenlerinizi ve güncellemelerinizi kaydettirmek için ilgi duymalısınız. İster büyük bir işletme veya küçük bir işletme çalıştırıyorsunuz, bilinmeyen kaynaklardan gelen e-posta ve pazarlama listelerini satın almamanız gerekir. Bunun yerine, listelerinizi oluşturmanız ve müşterilere ve şirketlere e-postalarınızı birer birer göndermeniz gerekir.

Beceriksiz Olun

Başarı için bir kısayol olmadığını hep hatırlamalısın. Arama motorları sizi kolayca yakalayabildiğinden, internette zor olmaya gerek yoktur. Bunun yerine, beyaz şapka SEO stratejileri web sitenize trafik çekmek için tercih etmelisiniz. Abonelerinizin sayısını yasal ve meşru kaynakları kullanarak artırın. Kısacası, aldatıcı arama motorlarının veya sosyal medyanın çevrimiçi olarak sizi kurtarabileceğini düşünmemelisin, çünkü bu değil.

Siyah şapka SEO ve e-posta pazarlaması söz konusu olduğunda, kaçınılması gereken nedenlerin temellerini bilmelisin. Hiç kimseden e-posta adresleri satın almayın ve sitenizin güvenliğini ve güvenliğini sağlamak için makalelerinizi asla döndürün.

November 24, 2017
Black Hat Pazarlama Ve Neden Önlemek Önemlidir - Semalt'tan Uygulama
Reply